Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Google čím dál drzejší

Webové úložište, Google drive.

Pokud nahrajete nebo jinak odešlete obsah do našich služeb, poskytujete společnosti Google (a subjektům, se kterými společnost Google spolupracuje) celosvětově platnou licenci k užití, hostování, uchovávání, reprodukování, upravení, vytvoření odvozených děl (například děl, jež jsou výsledkem překladu, přizpůsobení/a­daptací či úprav provedených za účelem jeho lepšího fungování v rámci našich služeb), komunikaci, publikování, provozování a zobrazování na veřejnosti a distribuci takového obsahu...

Licencia je trvalá aj po odstránení obsahu. ....

Skvelá služba ..... :puff:

google zacal byt hodne odporna záležitost už před lety, a myslim že jsem řval jako první.

Ačkoliv některé věci mi třeba nevadí - jako cílená reklama a prohledávání mého emailu za učelem cílené reklamy - už mi nutí nabídky brokeru, plsql, oracle a pod. reklamu na vložky již jsem dlouho nevidel :-D