Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypnutá nebo přepnutá grafika:(

Na starym stolnim kompu sem se hrabal v biosu a v menu jsem si změnil nebo vypnul grafiku a po restartu mi v kompu třikrát pípne,normálně všechno jede jak má ale na monitoru mám naprostou tmu...dá se to nějak nahodit nazpátek?Kdybych se dostal zpátky do biosu tak bych věděl jak to změnit ale poslepu to neumim..nějaká rada?Děkuju

Nahoď výrobce a typ desky, zkusíme najít. Obvykle bývá poblíž baterky jumper CMOS_Clear (nebo podobně), ten stačí (při vypnutém a odpojeném PC!) na pár sekun "přepojit". Pak vrátit zpět, PC připojit k 230V a zapnout. Jestli to nenajdeš, zkus na chvíli vyndat baterku, jak radí MM.