Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po startu PC nenaběhnou ikony

Zdravím, po spuštění mého pc nenaběhnou ikony. Nejdříve se objeví šedá obrazovka, posléze naběhne tapeta ale ikony na ploše nejsou. Kurzor myši stále nabíhá. Nevíte co s tím? Předem děkuji za odpověď. Mám win7...

Nastavení sem neměnil, teď sem tedy zkusil nouzový režim a ten naběhne. A co bych měl udělat zde? Včera sem si kopíroval z flashky do pc nějaké soubory, které mi označil antivir za infikované. Ale antiviru prošla před 2 dny licence a tak je asi nevyléčil.