Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pojektor do 15 tisíc

Zdravím. Otec by chtěl pořídit projektor. Na filmy, promítání fotek na školních srazech atp. Říká, že ho to fascinuje, když by mohl promítat filmy na velké úhlopříčce (starší generace, nás mladé už nic nepřekvapí). Ale k věci: rozpočet 15 000 Kč, absolutní maximum 17 000 Kč. Min. rozlišení 1024x768, pokud bude vyšší, (myslím) jedině dobře. V této oblasti se moc neorientuji. Díky za jakékoliv doporučení.

Asi te zklamu, ale tohle je muj sen, na kterej nejsem schopen usetrit. Na filmy to vazne chce FullHD, cokoli mene je o nicem, respektive lepsi si koupit nejakou 40" FullHD televizi, kterou udelas rozhodne za tech 15.000,- Ten odkazovanej projektor je v dany kategorii snad nejlevnejsi a navic vyborne kvality, jenze holt predpokladany rozpocet to znacne prekracuje. :-/