Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prehrávač a net

mám "malý" problémik:
po spustení akéhokoľvek prehrávača spadne net. WMP 10 dokonca do modrej obrazovky, BSP a Win DVD spadne net.Už som mal podobný problémik, ale aktualizácia WMP pomohla. teraz nie, nepomáha ani bod obnovy. stretli ste sa stým už niekto?
Ja to vidím na reintal ale nemám čas, tak ak máte radu sem s ňou!

Zaujímavé je, že len pod userom, pod správcom t nepozorujem.. :(

XP SP2

video nepúšťam, len hudbu, problém sa obajvil náhle: bol som na nete a k tonu pustená hudba cez BS Player. metódou pokus - omyl som určil problém: pustenie akéhokoľvek prehrávača

PC skontrlované Nod-om a AD Aware = čistý (až na nejaké cookies a pod)

prístup cez user, admin len pri inštalácii (dával som CCleaner a pustil hudbu cez DVDPlayer a nepadol, pod usero už áno :(

bod obnovy neomohol (ako väčšínou)