Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak poznám,že jedou ventilátory ?

Zdravím,
Je nějakej soft na ukazatele,že se fofrníky opravdi točí?Do budky nevidím,rozdělávat se mi to pořád nechce.Cpuid hardware monitor ukazuje na kolik procent jedou a to,ikdyž se netočí.:?:.Speedfan to samé a co je to další měření-FAN 1,FAN 2,FAN 3 je O RPM ?Obrázek je,když se všecko moce jak má.
Děkuji.

Neřeš, teploty jsou normální. Počítač je na práci nebo zábavu, sledování ventilátorů snad nepatří ani do jedné z kategorií. Počítač se do značné míry dokáže v tomto případě ochránit sám. Horší je ochrana před uživatelem, to je často bezmocný.

Sledování větráku pro zábavu zatím neprovozuji,nyní ujíždím na tom,jak teče voda z vodovodu,fakt hustý...
Mě se větráky netočily,mám nějak dodrbanej kontakt mezi na deskou a kablíkem,stačí do toho drbnout a jedou-nejedou.Jelikož tam nehrabu,nemělo by se nic dít,nicméně nemám jistotu,jestli se točí,včera mi kompl dvakrát spadl.