Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde na win 7 wifi

mám problém, koupil jsme nový notebook ale jede mi wifi. Nejdřív to šlo, ale po chvilce sem mi wifi odpojilo a už to njede nijak připojit. PC je acer travelmate, síťový adapter broadcom 802.11n.

Když dám zjistit příčinu tak mi to napíše restartovat síťový adapter, to udělám ale ničemu to nepomůže.
Nevíte někdo co s tim?

kupuješ notebook šuntového výrobce, tak by ti měl wifi rozchodit ten, co ti tak dobře poradil.

windows7 je tam originál od prodejce?
k jakému domácímu routeru se připojuješ - přesný typ.
v nastavení routeru bude vidět kanál, na kterém vysílá wifi - jaké číslo/případně je tam "auto"?
notebook - ovládací panely - správce zařízení - vlastnosti wifikarty: jaký má nastavený region/počet kanálů?

počet kanálů je 11(20MHz) jestli je to správný údaj.

to je trochu špatně. z více dotazů majitelů acerů tady mám podezření, že výrobce to instaluje univerzálně pro celý svět, na těch 11 kanálů.
jenže vysílač v routeru nemusí mít pevně zvolený kanál, ale může automaticky zjišťovat volné pásmo, a kvůli nejmenšímu rušení tam časem přeladí.
v evropě/u nás je povoleno 13 kanálů. a pokud se router přeladí na 12./13.kanál, nemusí ho špatně nastavené krámy zachytit.

spustíš nějaký inssider - vidíš svoji síť?

nene, nastavil jsme bezdrátovou síť v centru sítí a sdílení a pak jsme dal vytvořit bezdrátovou síť, zadal SSID, šifrování a atp. Nejdřív to jelo, ale pak to nějak přestalo fungovat. Hlavně mi to ani tu moji bezdrátovou síť nenajde.

teď se to z ničeho nic chytlo, našlo to moji bezdrátovou síť a připojilo se to a normálně internet funguje. Tak já nevim čim to je když jsem s tim nic nedělal, nic nenastavoval jinak. Věřim, že zítra to zase nepojede

nepouzivaj usporny rezim (ptz to je z HW hladiska hovadina) alebo si budes muset skusit aktualizovat ovladace a windows a skusat ci ten usporny ide lepsie. Usporny rezim ale nikdy nefungoval poriadne, ptz to MS a intel a este dalsich 10 babrakfiriem definovali ten princip uplne nahovno.