Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PDA: čtení elektronických knih

Mám pdačko Acer n10 a docela jsem si oblíbil elektronický knihy. Chtěl bych znát váš názor na kvalitní "čtecí" program pro různý formáty. Dále hledám nějakou rozumnou alternativu pro čtení PDF (Adobe Reader je moloch). Našel jsem a zkusil Foxit Reader rd_ppc.php, ale nezdá se mi jeho zjednodušenej způsob hledání pdf souborů a hlavně nelze nastavit velikost písma ani otočit stránku a přechod na další stránku je možnej jen přes stylus, ne pomocí hw tlačítka...

Pavel

Haali Reader je skutečně excelentní program, používám jej i na desktopu ke čtení plain textových souborů, tak jako na PDA je tam možnost si navolit ovládací klávesy.
Jinak pro PDA existují další programy na čtení PDF-souborů; na mail, co máš na své webové stránce, Ti posílám PocketXPdf.