Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ovladač Epson Stylus CX3200 - nešlape ve Win 7???

Zdravím všechny,
taková blbost,ale už nevím.Mám Acer aspire M1200 v něm Win 7-ultimate (64) a "měl jsem" nainstalovanou tiskárnu Epson Stylus CX3200.Ještě v pondělí tiskla, dnes mi vyhazuje chybu, že není nainstalovaný ovladač.Šel jsem na stránky Epson, tam mi zase vyskakuje, že Win 7 tuto tiskárnu nepodporuje, že mám stáhnout ovladače pro Vistu, ale ani tak tiskárna nefunguje.Co dělám špatně?Díky předem.

Skusil si to vsetko (vcetne tlaciarne) vypnut a o pol minuty zapnut?
Jake je presne znenie hlasky? V spravci zariadeni je co u tlaciarne?

P.S. co si robil s PC od pondeli? Nieco si odinstalovaval, cistil, instaloval, ?
P.S.2. ak to je USB tak skus iny USb port, a vzadu na PC.

Tak postupně:
odkaz výše nefunguje-nainstaluje to pouze scaner a u Epson CX3200 to napíše,že se nepodařilo nainstalovat ovladač a že kompatibilní s tímto Win mám hledat na stránkách výrobce.
Od pondělí jsem pouze nainstaloval 1 hru (Worms4) z originál půjčeného CD-nic víc.USB jsem vyzkoušel všechny, vypínání též a stále stejná hláška. Instalace ovladače se nezdařila.
U tiskárny v panelech je žlutý trojúhelník s hláškou USB MFP
Ve správci nic, dokonce mi to tvrdí, že ovladač je aktuální.

Teď jsem to vyzkoušel a to mi prozměnu tvrdí, že je soft špatně nainstalovaný.Už zkouším z nouze i ovladač pro Vistu 64 a nic.Co je mi divné, že mám dole v pravém rohu hlášku "vyřešit problém s PC" a tam mám "získání informací o problému s aplikací GTA3" Jenže já tuhle hru v PC vůbec nemám:-) Nechápu Co to zase dělá?