Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Firefox a vytížení procesoru

Mám problémy s Firefoxm, neustále zamrzá, vytíží procesor na 100 %, to trvá cca 15 vteřin a pak opět normálně pokračuje. Toto udělá když ťuknu na odkaz, ale taky kamkoli ve Firefoxu, na řádek nabídky, nastaveni... Internet explorer běží naprosto normálně. Firefox jsem odinstaloval a znovu nainstaloval. Spyware by tam být neměl SpyBot nic nehlásí, viry rovněž ne (Avast, NOD32). Operační systém je Windows XP Pro SP1. Díky za každou radu.

Hodila by se verze Firefoxu ... Můžeš zkusit program Firefox Preloader,
ale zabírá RAM. Určitě zkus napsat do pole pro adresy about:config,
položku browser.turbo.enabled nastav na true, totéž udělej u položek
network.http.pipelining a network.http.proxy.pipelining,
nakonec změň hodnotu u network.http.pipelining.maxrequest na 8.

stahnout pro novou verzi.

Skus si vymazat temporary internet files firefoxu (z menu firefoxu - vymazat docasne subory).
.. vsimol som si totiz uz viackrat ze ak skape napr. Win pri otvorenom FF a vznike tym bordel v docasnych suboroch FF, tak pri dalsom spusteni si FF po kliknuti na nejaky odkaz zacne "upratovat" poskodene docasne subory co moze trvat aj minutu ptz. docasnych suborov mozu byt aj desattisice, skus si vymazat docasne subory IE tiez to bude trvat par minut. (Upratovani docasnych suborov poznas podla aktivity disku). Ak nechas FF tieto docasne subory si poupratovat tak je potom vsetko OK pri dalsich startoch FF (mam ale starsiu verziu neviem ako to robi najnovsia)...

Když vypnu antivir + firewall dělá to stále, to jsem zkoušel (vypnul jsem i SpyBot). Počítač v síti není, jen internet. Ještě upřesním, jak FF "zamrzne" - ťuknu na odkaz nebo na menu, objeví se hodiny, spustím správce zařízení - procesy - firefox - vytížení cca 90-100%, aplikace - firefox - neodpovídá. Po 15-20 sekundách FF normálně pokračuje. Dělá to asi tak 2 měsíce, před tím vše v pořádku. Na počítači se během té doby nic neinstalovalo, maximálně možná 1 hra, ale s tím to nesouvisí.