Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hamachi problem

ahoj ;-) chcem hrat s kamaradem po Hamachi CS 1.6 vsechno udelame dobre ale po pripojeni mu naskoci 1 carka a tahle hlaska : Lan servers are restricted IP jsou podobne oba mame 5.253. prosim o radu díky

Mate vyplou branu firewall? a jeste jedna vec vazne mate vsechno podle navodu? protoze cs 1.6 mi jede normalne pres hamachi jenom css to nevim jak na to .. v cs 1.6 se myslim musi vytvorit textovy dokument ktery obsahuje vasi ip i kamaradovu coz znamena 5.184.5.65 5.465.... takhle to ma vypadat ten textovy dokument je alias myslim