Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvukovka nekompatibilní s Win7

Zdravím, mám takový problém.
Po instalaci Win7 mi to píše problém, že zvuková karta je nekompatibilní s touto verzí Windows.
Zvukovku mám: Creative Labs Model Number: SB0100
Děkuji za rady a pomoc.

No tak to si v řiti já dneska řešil to samé s tou samou zvukovkou.A musím ti říct že tahle kombinace nepojede a nepojede i kdybys ses zbláznil.A když jo tak to bude blbnout.

Prostě Creative se na staré karty vykašlalo a přestalo vydávat ovladače pro W7/Vist.

No tak jestli má deska integrovanou tak máš vystaráno.Externí zvukovku je dneska zbytečné pořizovat jelikož dnešní integrované zvukovky juž nejsou taková šumítka co bývala kdysi.

No jeden myslím existuje ale nemůžu mu přijít na jméno.Je neofiko a jsou s ním občas problémy(Nejde 5.1 atd)ale kartu by měl rozjet.

Já to vyřešil snadno.Po půl hodině pokusů jsem to vzdal kartu vyhodil(Ne doslova) a jedu na integrovanou AC97.Jinak až jsem se divil jak dobře jedou Win 7 na 1gb RAMky a P4 2.8 :-) Lepší jak XP