Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Režim spánku (nefunkční)

Dobrý den,
měl bych prosbu. Přidal jsem do PC 2GB ram (stejných jako 4 předešlé), po přidání ram mi ted PC se nechce probouzet z režimu spánku. Vždy zustane řerná obrazovka a musim reset. Operační system je WIN7 ultimated 64bit.
diky za každou radu

špatně to není, vždyt to funguje.
jen u chipsetů s dvoukanálovými řadiči paměti je zvykem přidávat paměti po párech (drobný nárůst výkonu). a když ty pamětí dnes nestojí majlant, mohl jsi navýšit rovnou o 2x2gb.

ale důležitější je teď vyrobit nový korektní soubor pro hibernaci.