Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Fatal Error po instalaci OS na Asus EEE

Zdarec. Přeinstalovával jsem zákošovi EEE 1015BXO (AMD C-60) z tragického Starteru na méně tragický W7HP. Přeformátil partišnu, v pohodě nainstalil (z flešky). Po druhém restartu to začalo produkovat chybu:

Fatal Error: Failed to locate necessary table(s) to make adjustments. Press any key to continue booting.

Ono se nic neděje, po "any key" to normálně bootne systém a pracuje v pořádku. Nechce se mi to ale předávat s takovýmto (i když kosmetickým) smetím. Co s tím? Něco jsem i nagůglil, ale nic nevedlo k řešení. Za každou radu budu vděčný.

mám stejný problém s EEE. Jak jsi to nakonec vyřešil? Kde použít ten příkaz fixboot? A jaké zbylé oddíly jsi odstranil? Já mám pouze 100MB oddíl vyhrazen systémem Windows což si sami vytvořily Windowsy po instalaci a ten hlavní oddíl. Žádný skrytý už tam nikde není vydět. Poradíš? Díky.