Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WIFI-fujitsu siemens amilo xa2528

Dobrý den,
mám problém s Wifi, nemohu se připojit do sítě přes WIFI.
Mám v NT nainstalované win 7 32bit.
Už jsem stáhl několik ovladačů, ale žádný nefunguje, ikona pro WIFI je stále přškrtlá.
Můžete mi někdo poradit?
Předem díky.

Já mám amilo 2530 a wifi mi na WIN 7 ultim. funguje bez problémů a nemusel jsem stahovat ovladače, myslím že jí budeš mít zablokovanou v sítových připojení a najde ti ji vůbec. stávalo se mi že wifi nešla najít, musel jsem pak dát nový bios

Jestli mas tu verzi s wifi od sis, tak by to mela byt sis163u.
Ta ve win7 beha s ovladaci z vist "normalne".
Ovladac najdes tady http://support.ts.fujitsu.com/Download/ShowFiles.a sp
Karta samotna je ale ultrashit. Spatnej kolisavej signal vsude. I za dobryho signalu ping pravidelne jednou za +-10s 1000ms.
Stejne se karta chova pod winxp i ve vistach, s puvodnim biosem a win7 obcasny bsod.
Na prohlizeni webu ale staci, takze gl :)