Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sám se mi restartuje PC

Dobrý den,

Mám takový problém...Mám notebook TOSHIBA a poslední 3 měsíce mi dělá to že když jsem na netu nebo kdekoliv jinde tak se sám zrestartuje ,ale tim stylem že mi pak vyskočí modrý okno tam je něco napsaný a podtim nabíhají procenta.... Nevim co stim dělat nikdy se to i 6 zopakuje vše po sobě.. :-(

Budu moc rád za jakoukoliv odpověď:-)

Tak postupuj finančnou, vylučovacou metodou. Od najlacnejšieho riešenia po najdrahší

Fungovat istý relevantný čas, na systeme bez HDD, nejaká varianta Live Linuxu, nepotrebuje HDD, vystačí si s Flash diskom - vylučiš problem s HDD + problém s OS

Fungovat istý relevantný čas s minimom pamete RAM, na jedinom module, ak Ti to bude padat, vymenit za druhý. Otázkou je, ak máš len jeden modul odkial vezmeš druhý .... - vylúčiš problém s RAM

Ak to padá stejne, ide o problem ostatného hardwaru a s tým neurobíš nic, servis alebo prodat.

___________________________
Zúfalci ? Ignoranti ? Lidé co maj z toho psinu ? propagujú na Yutube občas videa jak v elektrickej rúre zapekajú mainboardy podobných vlastností ako Tvoj ... prípadne ich múžeš napodobit ... :-D