Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem explorer.EXE - chyba

Dobrý den, rád bych se vám zeptal na radu, jak mám vyřešit problé. Když chci otevřít jakoukoliv složku, nebo tento počítač, nastavení apod., tak se mi zobrazí tabulka explorer.exe: "V aplikaci Explorer.EXE došlo k poblému a je třeba ji zavřít. Omlouváme se za vzniklé potíže." Po kliknutí na "zavřít" se okno zavře a poté se již nic neděje, nemohu se tedy dostat k žádným uloženým souborům atd.. jak mohu tento problém vyřešit?? Předm děkuji za odpověď :-):-):-):-):-):-):-).

No, máš ještě ten lepší případ :-D Mě se po klepnutí na Zavřít, po úplně stejné chybě kdysi restartoval PC :-( No každopádně jediné co ti můžu poradit je aby jsi si otevřel Task Manager (Správce úloh), klikl nahoře na Soubor > Spustit, a zadal tam explorer.exe, po jeho spuštění si stáhneš CCleaner, nainstaluješ, promažeš s ním pořádne PC, opravíš chyby v registrech a nakonfiguruješ procesy po spuštění OS. Když máš hotovor, opět zapneš prohlížeč a stáhneš si Spybot Search And Destroy, nainstaluješ a taky s tím pořádně proběhneš PC, do třetice doporučuji samotný test Antiviru. Po všechn testech doporučuji restart PC, v případě že chyba nadále přetrváva, doporučuji "zaměnit" explorer.exe za ten správný ;-)

Nedávno se mi stalo něco podobné u složky kam stahuji soubory z internetu.Po otevření složky a vybrání seřazení ikon se objevilo místo možností "název,velikost,typ,změněno" i plno jiných. Ve "vlastní nastavení této složky" jsem objevi,že ji mám nastavenou místo dokumenty na video.
Zjistil jsem,že mi toto nastavení stále přepíná nedávno stažené video.Po jeho smazání je vše v normálu