Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problémy s počítačem

Dobrý den.
Prosim o pomoc a radu:
Nejdou otevřít soubory (např. PPS, doc, pdf atd.), některé programy a dále facebook.
Pokaždé to chce schvalovat nějakou bezpečnostní výjimku.
Dále prosím o radu týkající se AVG. Ochrana proti virům je nedostatečná, ukázala se mi ikonka Výstrahy zabezpečení systému Windows.
Moc děkuji za všechny rady.Přeji hezké pozdní odpoledne.
Alena

Pokaždé to chce schvalovat nějakou bezpečnostní výjimku.
Dále prosím o radu týkající se AVG. Ochrana proti virům je nedostatečná, ukázala se mi ikonka Výstrahy zabezpečení systému Windows.

Skús ten antivírus vypnúť/odinštalovať, či bude nejaká zmena...