Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem procesy v Projekte

Zdravím.
Prosím vás vedel by mi niekto poradiť, potrebujem aplikovať správu procesov do projektového riadenia...trebars ako by asi vyzeral popis pri 7stavovom diagrame pri stavoch odlozeny pripraveny a odlozeny cakajuci??? vdaka

Popis čeho?

BTW jsi si jistý, že opravdu chceš řídit "proces", který může mít stav "odloženo"?

Project je spíše nástroj na plánování, nikoli na popis či návrh procesu (nebo jsem tvůj problém ne zcela pochopil).