Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s WiFi

Zdravím.
V současné době řeším problém se svým internetem. Zde je předem nákres. bc7cf2d80b

řeším problém s nedostačujícím signálem. Takže pro toho komu není obrázek jasný:

1. Vede internet do bytu do routeru (takového nějakého edimax-ar-7084gb )
- zde se dělí pochopitelně na wifi, jeden kabel do pc v místnosti s routerem - kabel 3 - a kabel 2 který ale není využívaný do druhého pokoje, kde je NTB a tudíž i celý problém. Nešlo by na konec onoho kabelu 2 napojit něco, co by mi zlepšilo signál v pokoji s NTB? Ocenil bych přímo odkazy na konkrétní zařízení.

Testoval jsem pokus, kdy jsem router vyměnil za switch a na konec modrého kabelu jsem dal onen router. Signál byl sice super, ale nešel internet na stolním PC.

Nemáte tedy někdo radu?

Předem děkuji

je zcela správné tam zapojit ap - je to bez nastavování.
přesto bych se klonil k možnosti připojit tam druhý router, získám tím za zdí i lan zásuvku pro další síťové zařízení.
router ale bude využíván bez natu kvůli vzájemné viditelnosti. a protože funkční bridge-multipoint režim umí snad jen airlive, nemá cenu se jím zabývat a z routeru se zapojí jen lan část:
http://pc.poradna.net/q/view/758680-je-tp-link-tl- wr741nd-adsl-modem?page=r763639#r763639
použitelné routery za 500: wn-220r, tl-wr741nd