Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký nový mobil? Klasika s tlačítky.

Ahoj,
plánuju že si koupim novej mobil a potřeboval bych poradit. Chtěl bych klasickej s čudlíky. Dotykáč nakonec asi ne, protože mi mobil občas padá a klasika je odolnější, potom se dá jednodušejc ovládat třeba při jízdě na kole, nezabere celou kapsu a baterka vydrží 3x dýl.
Teďko mám už 3 roky nokii 6303 a nemůžu si stěžovat. Když by měla GPS, tak bych si ji ještě dlouho nechal. Chtěl bych ale rozhodně mobil s navigací a případně lepším foťákem. Máte nějaký doporučení? Zatím mě zaujal tenhle http://www.alza.cz/nokia-c5-00-5mp-all-black-d2542 39.htm#popis , co vy na to? Díky moc!

Vámi vybraný telefon je dobrý sám bych doporučil, pokud byste chtěl vysokou výdrž tak rozhodně jděte do Nokie E52 baterie 1500 mAh (vydržela mi asi 10 dní na příjmu). Měl jsem jí asi 1 rok a byl jsem spokojen.

Jo na nokii E52 jsem taky koukal, ale má jen 3,2 mpx foťák jako ta nokie co teď mám. A foťákem v mobilu fotim docela dost, protože je vždycky po ruce. Ta 6303 s 3.2 mpx fotí celkem slušně, ale když už budu kupovat novej mobil tak bych chtěl i lepší foťák. Jak u tý C5 funguje navigace? Někde jsem četl že to funguje jen s internetem nebo co.

Na kole je to celkem v pohodě. Jezdit se dá i bez držení, takže jednou rukou to je v klidu ( zatim jsem držku nehodil:-D ). Zajímalo by mě, jestli mi poliši můžou dát pokutu za telefonování při jízdě na kole:-D