Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Firefox12 ikonky?!

Zdar, aktualizoval som si FF na 12 a skoro ma jeblo. To tam zobrali nejakeho tajneho agenta od konkurencie ktory sa snazi urobit FF nepouzitelnym? :)
Otazka: Vie niekto ako urobit ikonky (nazad, dopredu, home) zas normalne farebne?
Otazka2: existuje niekde nejaky email kde mozem napisat svoj (tentoraz poriadne stavnaty) nazor na ich najnovsi "vyvoj"? Vdaka :)

[http://pc.poradna.net/file/view/9348-ff12-jpg]

k otazk 1: aha oni su hnusne biele len ked tam neni ziaden tab. Rad by som vedel meno toho ko..ta ktory to vymyslel (neni tu nahodou niekto kto sa pohybuje vo vyvojarskej komunite FF? Ak ano tak ho poslite do pi aj za mna, vdaka :D)
k otazke 2: uz som to nasiel - menu o firefoxe - napisat nazor. tak na to mozu vziat jed ze ho napisem

Starý, známy poznatok.

Nikdy neaktualizovať na novšiu verziu, dokiaľ to nie je vyslovene nutné.

Co sa týka Firefox-u, nie je žiaden problém fungovat na verzii 3.6. Osobne nové grafické riešenia, modneho W7 stylu, obrích ikon, zaoblených rohov, neznášam.

Ono postačí vytrvat, až se to "okouká", zmizí to. Cool budú znovu čtverce .... príde styl "PEXESO" jak predvádza M$ na W8 ... ,
v Microsofte asi nik netuší že nejaké PEXESO existovalo.
Bude z toho možno patentový spor po vzoru, Apple vervus zbytok sveta .... o šírku rámečku a pomer strán obdlžniku ......:-D

ff 3.6.28! ff 3.6.28! ff ...
člověk někdy uvěří "dobrým úmyslům vývojářů", a s novým lookem zjistí že je v piči.
rychlý javascript je až od verze 4. čili pokud má stránka desítky jscriptů, pod verzí 3x to poznáš.
na druhé straně - 3.6.xx má poslední použitelné gui rozhraní, vše novější je novácký masový trus, přizpůsobený zoufalým 1366*768px.

vyzera tu uplne vygrcane jak na MS IE. Vadi mi skor opicenie za IE jak vzhlad samotny. A ano malo to aj problem s funkcnostou (ostal visiet 4minuty proces a neslo ho znova spustit) preto som ten crep vobec aktualizoval. A novy crep ma stejne problemy (focus mi zblbol raz ale neviem uz jak ptz bolo 4:30 rano). Ale vysvetli mi na jaku p. drbu do ikoniek, to sa nudia ci co? Nech idu von na piesocek sa hrat a nie vo FF menit ikony.

Tak aj mne blbne minimalne, on sroti na pozadi len raz za cas asi ked si nieco robi s historiou a temporary files (indexaciu databazy alebo co) ale preco nejde spustit nova instancia to je chyba programaotrov. Si skus dat zmazat historiu+cookies a potom hned zavert FF a znova otvorit nove okno, akoze zavres FF a napadne ta jaj nieco som zabudol a chces hned FF znova otvorit, co sa u mna stava casto, tak obcas to sroti a hlaska FF je uz spusteny a neodpoveda a musis pockat (proces firefox ma 10% CPU a sroti s diskom a po par minutach sa korektne ukonci, ja si nemyslim ze to je problem u mna, evidentny problem SW vyvojarov). Nic mam na haku ikonky som vyriesil tak ze som si zapol vzdy zobrazit TAB panel, vtedy su ikonky cierne :)

Pokud nemusis, tak nepouzivej sestitydenni bety a hod na stroj Firefox 10 ESR (aktualne 10.0.4). Jinak jak uz tu je psano, pouzivej motivy vzhledu. Co nastve, ze navzdory proklamacim Mozilly opet nektere rozsireni vcetne motivu vzhledu jsou na FF12 nekompatibilni.

Nevim, jestli jim muzes napsat nastvany mail, ale Mozille je nazor uzivatelu fakt totalne u ..., jinak by nam prestali nutit ty jejich bety. :-/