Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přeinstalovaní W7

Kamarádka mi donesla NB VAIO na kterém jsou nainstalovány W7 Home Premium ale proto že jej dostala od příbuzného z německa, tak jsou německé. Je možnost přeinstalace na české? Všechna data jsem zazálohoval, všechny programy které tam jsou mají instalaci, v tom není problém. Není problém provést přeformátování oddílu s OS. K tomu by to spělo proto že je jen jeden oddíl a já mám radši OS na samostatném oddílu. Jen mi jde o tu němčinu, zdali v tom není nějaký zádrhel? Na všechny další dotazy odpovím. Předem děkuji za odpovědi a rady od zde přítomných starých zkušených IT. Petr

Není nutné preinstalovat. Postačí balík MUI, má to ale jeden háček, oficiálne je to možné iba na verziách Ultimate a Enterprise.

Navýšiť verziu je možné zkúpením Windows Anytime Upgrade.

Menej ficiálne, zmenu jazyka rieši Vistalizátor.