Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows media player

Ahoj, potřeboval bych poradit nainstaloval jsem si windows xp profesional, k tomu jsem nainstaloval windows media player když spustím písničky vše je v pořádku ale jak pustím filmy běží jen zvuk a na obrazovce se objevuje alchymie, nevíte jak tu alchymii zrušit aby mi tam šel i obraz? Děkuji

Co označuješ za "alchymii"? Řekl bych, že ti akorát chybí kodeky (filtry). Nainstaluj K-Lite nebo ffdshow, na titule ještě VobSub (ale ten by měl být ve výše zmíněných balících obsažen). Nebo používej VLCa - ten má kodeky vlastní.