Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BIOS ukazuje jinou frekvenci procesoru než je ta realná

Dobrý den

Přeinstalovávál jsem PC a nastavil jsem BIOS do továrního nastavení. Od té doby je počítač pomalejší. Všiml jsem si že v BIOSU V SYSTEM iNFORMATION je CPU frekvence 1,2 GHZ někdy 1,39 GHZ. Základní desku mám MSI-7267 a procesor Intel Pentium DUAL E2200 2,2 GHZ

Děkuji za radu

Jako primární graf. kartu mám tu Nvidea GT220 ( V BIOSU jsem nastavil primární PCI) Ale to neřeší problém s tím procesorem. Pořád mi to v tom BIOSU v System information píše 1,2Ghz přitom jsem tam hrál hry jako COD 6, Napoleon Total war, Minecraft. Všechny hry se mi teď sekají

Hry ti sekaju lebo mas problem s grafikou, procesor sa podtaktuje, ked idluje, co pri spustenom biose nastava, cize frekvencia sa zobrazuje spravne. Takisto sa ti spravne zobrazuje v oknach.
Tipujme to, ze graficke ovladace nie su spravne nainstalovane, takze sa pozri do spravcu zariadeni, ci tam nie je nejaky zlty vykricnik.