Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém po spuštění OS

Ahojte, dneska ráno, když jsem zapnul PC jako každý den, přihlásil jsem se na požadovaného uživatele, stala se mi nepříjemná věc. Místo plochy s ikonama a lištou, mi naběhlo jenom pozadí, říkám si, možná to nebude tak špatný, zkusím resetnout explorer, samozřejmě žádný výsledek, tak jsem přes TaskManager, promazal PC CCleanerem, opravil registry, vyčistil HDD, dokonce i defragmentoval. Koumal jsem procesy, ale běželi všechny jako obvykle, tam tedy problém nevidím. Věděli by jste mi někdo prosím poradit, kde ještě by mohla být chyba? Budu Vám moc vděčný jelikož bez plochy, a hlavní lišty se pracuje docela špatně :-(
Změna kategorie, původně: Software. OS je operační systém. (karel)

takže ani ve spravci nejde nahodit explorer? Nemate jiny učet, ke kteremu by jste se prihlasil? Idelani by bylo, vytvorit si novy učet. Ale pokud mate jediny a explorer v nem spustit nejde, tak to je složite a z hlavy neporadim. Zda se to na naboreny profil, nebo jeste pokud by slo dostat se na disk jinak, promazat ten stavajici profil, aby se vytvoril znovu. Problem je urcite v profilu.