Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jaké funkce má photoshop touch pro tablety?

Dobrý den,
Prosím pěkně o radu k následujícímu:
Potřebuji zjistit, jestli má photoshop touch pro tablety (ať už u ipad nebo u androida) tyto funkce -v angl. verzi pojmenované takto:
LIQUIFY (tvarování,nafukování, zužování)
SPOT HEALING BRUSH (čištění od mateřských znamének apod.),
bez kterých by mi byl k ničemu.
Také pokud má někdo zkušenost, kdybyste napsali i který tablet pro uvedené použití je lepší ipad 2 nebo samsung galaxy apod.?
Předpokládám, že běžné ořezávání, magnetic lasso je tam samozřejmostí.
Děkuji moc za rady..

obecně platí, že tablet je určen pro konzumaci obsahu, čtení webu, čtení knih, prohlížení youtube, diskusnich for, emailu, facebooku, google+, hrani her a tak podobne ...

neni vsak vhodny, a nikdy nebude vhodny pro KREATIVNI PRACI, tedy pokud potrebujete opravdu neco smysluplneho TVORIT kupte si urcite radeji notebook.