Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem iny zdroj, zakl.doska

Drahý Kubo, proč si myslíš, že ti tu doporučujeme poněkud dražší a značkové zdroje? No protože ty tvé kruté nalezeniny ti vyduní a v horším případě i odpálí pajšl. Prozradím ti tajemství: zdroj je nejdůležitější komponentou v PC a na jeho kvalitě se nešetří.

ASUS P8Z68-V LX je velmi kvalitní deska bez sebemenších problémů při instalaci a provozu. Konkrétně tebou prezentovaný GB neznám (ale obecně Gigabyty v poslední době dost flákají kvalitu), podobné GB desky piští (audio) a přetápí se jim NB. Je to na tobě.