Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Antivirus Clam - zkušenosti

Antivirus Clam je integrovanou součástí Spyware terminatoru. Jeho aktualizace chodí bez problémů, ale nikde tam nemohu nalézt volbu ke kontrole systému. Máte s tímto programem někdo zkušenosti a jaké? Jaká je jeho spolehlivost?
Počítač kde jej potřebuji použít je starý Celeron500 s integrovanou grafikou která zabírá část paměti RAM z nainstalovaných 128MB, a tak obvyklé antiviry příliš zpomalují systém. Majitel do něj nechce nic investovat, a počítá s připojením na internet...
Za odpovědi díky!

Pochopil si to dobře, bohužel jsem musel udělat kompromis. Kontrola jde spustit z lištičky na Seznamu (NOD), mazat případně nalezené viry se musí ručně nebo nainstalovat na smazání jiný antivir.. Ale zdá se že rezidentní štít integrovaného clamu funguje, zatím mi žádná kontrola nic nenašla. Jiné řešení na tomto dědečkovi příliš spomaluje přístup na internet, zkusil jsem 4 antiviráky s podobným výsledkem, už si s tím hraju až moc dlouho... :-(