Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy s grafikou

Dobrý den,
koupila jsem si notebook Sony Vaio vpceb4l1e Mám problémy s Hrou The Sims 3 a Hrou Mafia 1. The Sims mi neustále ukazuje,že mám špatné rozlišení i když ho mám nastavené správně a hra se seká a nakonec se sekne úplně se správou špatného rozlišení a vypadne mi celý windows. U mafie mi tam skáčkou různé čtvrce,auta se protahují, různě mi to bliká. Notebook mám nový a obě hry chtějí optimální sestavu o dost horší nežli vlastním já.
Prosím o pomoc nalézt zúpůsob jak to dát dohromady. Kontrolovala jsem disk,zkoušela mazat staré registry,nic nepomohlo. Děkuji předem za odpověď.

Jo je to tam naspané. Dívala jsem se na anglické weby a tam lidé píšou,že jim to jede i s tou grafikou kterou vlastním já. Nevím čím to může být a hlavně nevím jak zjistit chybu. Může to být i tím,že mám koupený pc v Euronicsu a jsou tam předinstalované různé programové blbosti?

Moze ale nemusi. Mozes skusit odinstalovat antivirak alebo aspon vypnut na test. A hlavne si nemal mazat ziadne registry ptz tym si prave tak akurat mozes znefunkcnit Windows. Mozes skusit obnovit to na vyrobcny stav (funkcia recovery viz navod k notebooku) vtedy by malo vsetko fungovat.
Hry mas original? Ak nie tak to moze byt aj tym.