Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Průzkumník Windows

prosím pomoc...trvá to už asi měsíc..když otevřu nějakou složku (třeba dokumenty), tak mi z ničeho nic naskočí okno Průzkumník Windows přestal pracovat...a hned po tom naskočí okno Restart aplikace Windows a vypnou se mi všechny otevřený okna (složky, ne internet)..vůbec nevím čím by to mohlo být... předem děkuji

já ten notebook nemám ani 3 měsíce nový
když otevřu nějakou složku (třeba dokumenty), tak mi z ničeho nic naskočí okno Průzkumník Windows přestal pracovat

ty windows za tu chvíli stačil někdo pěkně rozje...
instalace se dá opravit, ale bez instalačního dvd (které se k notebukům nedodává) mě nenapadá jak.
respektive:
- uvést systém do jakž takž původního stavu odinstalováním veškerých iniciativně nainstalovaných hovadin,
- kontrolou prohlížeče událostí na chyby systému a aplikací,
- pozabíjením veškerého pochybného odpadu a spyware, co se automaticky spouští po startu.