Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problémy s grafickou kartou (R6850)

Zdravím vás,
pár dní do zadu som si kúpil počítač s konfiguráciou (píšem len potrebné):

Základná doska: ASUS M5A78L-M LX V2
RAM: ZEPPELIN 8GB KIT DDR3 1333MHz GOLD
HDD: Western Digital Caviar AV Green Power 2000GB 64MB cache s Advanced Format
OS: Microsoft Windows 7 Home Premium SK SP1 64-bit, (OEM)
Procesor: AMD Phenom II X4 965 Black Edition
GRAFICKÁ KARTA: MSI R6850-PM2D1GD5
Zdroj: EVOLVE Pulse 500W čierny

No a pri hrách (napr. mafia II) mi vypne full počítač, keď som kontroloval teploty, hodilo mi na grafike pri bežnom používaní (len internet, a.t.ď.) väćšinu je teplota OK 45C a inokedy pri rovnakom používaní aj 78C (po predchádzajúcej záťaži a neklesne táto teplota ani po hodinách). Pri testoch pomocou 3D Mark a FurMark padá počítač rovnako. Odhadujem to na chladenie grafickej karty. Pričom, teploty ostatného HW sa pohybujú v normáloch. Meral som pomocou SpeedFan, Everest a AIDA.

Otázka? Čo mám robiť.
Chladenie nemôže byť zanesené, ani upchaté, či inak poškodené, nakoľko je počítač asi 3 dni starý...

Pravdepodobne bude treba dokúpiť chladenie. Poprosím o vaše názory, či treba chladenie dokúpiť, a ak áno, či je vhodné toto: http://www.absolutit.sk/Produkt/arcticcooling-acce lero-twin-turbo-ii-430931

Ak nie je vhodné mohli by ste mi odporúčať nejaké chladenie na moju grafiku? Poprípade iné riešenie v cenovej hladine okolo 20, 30€?

+Pri každom štarte windowsu mi vyhodí chybovú hlášku, že:

There was a problem starting msijzf32.dll
Zadaný modul sa nepodarilo nájsť.
[OK]

Srdečná vďaka.

Neda sa nejak oznacit tato otazka za solved, ked som to zadaval ako nereg. a teraz, ked som reg. tak to tiez nejde. Ci sa ta otazka da prehodit ako by som ju zadaval ako reg., alebo ci to nemoze ako solved oznacit admin. vdaka.