Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vegas Pro stopped working

Chtěl jsem si nainstalovat trial programu Sony Vegas Pro. Bohužel mi to hází chybu.

Problem Description
Application Name: Vegas Pro
Application Version: Version 11.0 (Build 683) 64-bit
Problem: Unmanaged Exception (0xc0000005)
Fault Module: D:\Program Files (x86)\Sony Vegas\x86\FileIOSurrogate.exe
Fault Address: 0x000000006986AA99
Fault Offset: 0x000000006986AA99

Fault Process Details
Process Path: D:\Program Files (x86)\Sony Vegas\x86\FileIOSurrogate.exe
Process Version: Version 11.0 (Build 683)
Process Description: File I/O surrogate (not visible)
Process Image Date: 2012-04-27 (Fri Apr 27) 14:42:22

Zkoušel jsem reinstall, ale nepomáhá. Děkuji za rady!

Na D:\ jsem si udělal takovouto cestu z toho důvodu, že u většiny aplikací je cesta "C:\Program Files (x86)\..." a nechtělo se mi stále mazat to " (x86)" a tak jsem si to udělal takhle :D.
64-bit (jestli se jedná o Win) mám.
Systém mám na C:\.

Jen chci dodat, že program jako takový naběhne, dá se v něm pracovat, ale jen je tam ta chybová hláška. Před nedávnem to ještě bylo funkční.

Já to špatně napsal. Na D:\ jsem si chtěl ukládat všechny programy. Pojmenoval jsem si to Program Files (x86), aby když instaluji program stačilo zaměnit C:\ v "C:\Program Files (x86)..." za D:\.

Ten problém je tedy v tomto?