Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Facebook v Číně

Ahoj, právě jsem v Číně a chěl bych používat Facebook. Přes zahraniční servery to nejde a ani nepomáhá změnit proxy adresu. Dokázal by mi, prosím, někdo pomoci? Micinek

že bys proklouznul přes vpn se mi zas tak moc nezdá- patrně to mají ošéfovaný.

co rdp protokol? teda jestli nečmuchají v šifrovaných obrázcích.
kdyžtak se po ránu projdeš se zavázanýma očima na velmi krátkou cestu. :-p
ten fb musí být horší než závislost na čekuládě.

Uvědom si, že se snažíš obcházet zákon v docela horké oblasti.
Vzhledem k tomu, že jsi cizinec, tak by se to řešilo zřejmě pokutou a vyhostěním.

Tohle jsi měl řešit před tím, než ses tam vypravil. Např. zřídit si přístup na vzdálenou plochu počítače u nás a z něj pak můžeš kamkoliv.

Většina orgánů k transplantaci pochází z popraviště, přiznala Čína

Takže logická otázka zní, odkud pochází orgány, transplantované u nás?
Anebo přiznáme jenom boty, hadry, elektroniku a ZelOvo z Číny? :-)