Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se skype

Dobrý den.Mám problém se skype.Při chatu je vše ok,ale jakmile začnu hovor(je jeno jestli video nebo obyč) tak se počítač za pár sekund kousne,pak zčerná obrazovka a nezbyde mi nic jiného než rest pc.Nevím jestli to má něco společného,ale při startu pc mi naskočí hláška: Could not load file or assembly MOM.Implementation,Version=2.0.3470.20910,Cultuire =neutral,PublicKey Token=90ba9c70f846762e´ or one its dependencies.Systém nemůže nalézt uvedený soubor.

Díky všem za radu.

Tak jsem to nakonec odnesl do sevisu.Tam mi přeinstalovali systém a přepastovali procesor, a že by to mělo být lepší.Doma jsem zjistil,že mi tam dali prohlížeč chrome.Ten jsem hned vyhodil a dal jsem si tam svůj oblíbený firefox.Ten ale bohužel špatně funguje a při jeho spuštění mi naskočila hláška: "Funkce VPU recover resetovala nastavení grafického akcelerátoru protože přestal reagovat na příkazy grafického ovladače". Stejná hláška mi naskočí i při hovoru přez skype a při delším hovoru mi zase problikává černá obrazovka,pc se seká a nakonec se pc restartuje.Takže mi skoro vůbec nepomohli.

Ještě bych dodal,že mi tam dali nejnovější ovladač ke grafárně(z roku 2012,takovej sem nikde nenašel).Kdyř jsem tam dal zpátky ten starý z CD od grafárny,tak firefox začal být ok,bohužel ta hláška se tam pak objevovala při každé instalaci nového programu,nebo nějaké činosti na PC a často mi zůstala jen černá obrazovka a musel jsem násilím restartovat.Tak jsem tam dal zpátky ten nejnovější a jsem zas tam,kde jsem byl.

to si ten PC odniesol niekom k murarom? Zmen servis. "prepastovat procesor" to si snad robia prdel, keby mi toto niekto povedal tak zavolam policiu a podavam na neho trestne oznamenie za ojebavanie ludi :-D

Alebo si tie Windows nainstaluj sam a nacisto. Alebo chod ten PC reklamovat ptz toto moze byt aj HW zalezitost (napr. slaby zdroj alebo vadna grafika apod).

Tak si tie Windows nainstaluj sam a uplne nacisto (vcetne formatu disku v instalatore). Mas na bedni nalepku licenciu k Windows? Mas k tomu instalacku? Ak nie tak preco nie?
P.S. a napisat sem komponenty (zakl.doska, atd)
P.S.2. od tych "opravarov" chod pytat nazad peniaze ptz nic ti neopravili len to este viac pokazili (oni by ti mali platit za to ze ti to rozosrali)

Widle mám origoš i s nálepkou.Komponenty bych sem napsat mohl,ale nic by to asi neřešilo,protože pc dříve fungovalo dobře a jestli je chyba v hardwaru tak mi tady asi těžko někdo pomůže.Zítra se u těch odborníků stavím a uvidím co z nich vymáčknu.
AMD cpu ATHLON 64 x2 6000 + dual-core Box AM2
ASUS MB M3A78
ADT 2x1GB DDR2 PC6400 800MHz
ASUS vga EAH3850/G/HTDI/512

Jako laik si myslím,že problém bude v grafárně nebo jejich ovladačích.Když tam dám starej ovladač tak mi to ve zprávci zařízení píše,že mám ATI Radeon 3850 series a ted s tím novým ATI Radeon 3800series.

Spravne ovladace su na www.amd.com, kdesi si najdes sekciu podpora alebo drivers a naklepes si svoju kartu (radeon 3850). Alebo chod na www.asus.com a stiahni si driver odtial presne pre tu EAH 3850
Problem nemusi byt v ovladacoch problem moze byt v zdroji, a je to VELMI pravdepodobne. zdroj starne a (napr. kondenzatory) a srot zdroj starne 5x rychlejsie.
P.S. ked mas instalacku Win+nalepku tak strci instalacku do mechaniky a nainstaluj si tie Windows sam a nacisto a potom ovladace z webu vyrobcu zakl.dosky a potom z webu vyrobcu grafiky, a tam k tym preskolenym kucharom to uz nenos ptz ti to manipulaciou uplne rozjebu (menit pastu omg)

resp. inac: otestuj RAM (vypalis UBCD, nabootujes z neho, spustis goldmemory a nechas testovat), do BIOSu dat load defaults a save&exit, a hlavne to otvor a pozri sa presne ze jaky mas zdroj, znacka, typ, prudy na 12V vetvach, a je nutne pisat aj jaku mas zakl.dosku a CPU (grafiku si uz napisal). Ta cista instalacia Win by ale tiez nebola odveci.