Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem UPS FORTRON FSP-EP-850 problém s monitorováním stavu přes USB

Zdravím,

nemáte někdo zkušenost s monitorováním stavu UPS u záložních zdrojů Fortron přes USB rozhraní? Nainstaloval jsem standardně dodávaný program ViewPower Monitor a pokaždé když vpravo dole kliknu na Open monitor tak se zobrazí internetová stránka kde se v adresním řádku zobrazí ViewPower a v prohlížeči se zobrazí chyba spojení. Operační systém je windows server 2008 R2 a firewall mám zcela vypnutý, jelikož jsem si myslel, že to bude způsobeno právě firewallem, ale asi není. Nevíte někdo co s tím? Díky moc.

1) You should install the “ViewPower” as administer and restart your PC.
2) It could happen sometimes, that “MSVCR71.DLL” is missing on few windows OS. Please copy it under c:\Program Files (x86)\ViewPower2.08\tomcat\bin\ and restart your PC again.
3) You can send emails by the software “ViewPower”, which already installed on your PC.