Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém při startu PC

Zdravim,mam problém u svého PC,kdy mi při zapnutí začíná nabíhat systém XP a dostane se do fáze,kdy se mi zobrazí plocha a ikony na ní ale vpravo dole na liště se mi zobrazí jen hodiny,které ukazují jen čas,kdy systém naběhl a nic víc co tam bylo se nezobrazí. Kurzorem lze myší pohybovat ale na kliknutí nereaguje a pořád se zobrazují přes.hodiny. Nereaguje ani na CTRL_ALT_DEL a je jako by se kousnul. Restartoval sem snad 20x a pořád to samé. po dalších pár restartech naběhl normálně a když ho vypnu,tak zase to samé.... Systém mám cca 1rok co jsem dělal reinstal a ovladače mam taky komplet.Antivirus a doplňkové programy taky používám.
Prosím o radu,čím by to mohlo být nebo jestli se s tím už taky někdo setkal.

- nouzový režim, přihlas se jako administrator, naplánuj kontrolu disku:

chkntfs /c c:

- zkontroluj zároveň co se má automaticky spouštět po startu (msconfig.exe - po spuštění, lepší je z flashky: codestuff starter - startups). zakaž blbosti, nejlépe všechno.
- v prohlížeči událostí - systém, aplikace - se dívej co selhává po startu.
- pak restartuj.
- po kontrole disku normální režim, zjišťuj co funguje.

a doplňkové programy taky používám.

jestli i nějaké tzv. čističe, bude asi nejrychlejší začít instalovat znova.