Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenalezen SSD disk

Zdravím, dneska jsem si pořídil novy OCZ Agility 3 Series 60GB SSD disk, pripojil do PC ... k nemu mam jeste dva disky: ATA 160GB a Sata I 1TB harddisk... SSD disk mám normalne v BIOSu vypsany jako nalezeny, ale jakmile se načte Win7 nainstaluji se ovladače, ale disk proste nikde nevidim ... Nevite, prosim kde je problem?

v biosu je nastavený AHCI, ale je to akorát u SATA... SSD se tam nikde nijak nenastavuje, nebo jsem to nenašel... v první záložce SSD ale vidím

no ve správě disků, když na ssd kliknu pravým, tak mi to nabídne jen odstranit svazek, jinak je vše šedě viz obrázek v mým předchozím postu