Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NET SEND

Dobrý den,

Existuje program který umožní komunikovat s počítačema na LANu pomocí příkazu NET SEND? Trošku mne unavuje pořád psát do příkazového řádku NET SEND název_PC a zpráva. Nebo takto. Já to zvládnu, ale ti co mi potom maj odepsat zpět tak těm to asi vadí více. Existuje tedy něco takového?

P.S. A ještě poslední věc. Četl jsem že NET SEND je v 7/Vistě nějak rozdrbaný a tam se místo toho používá MSG- znamená to že počítači s OS WIN7/VISTA nemůžu poslat zprávu z XP zapomocí NET SENDU, nebo naopak? Ono to samozřejmě nefunguje ani na XP dokud nezapnu na všech PC kurýrní službu

Dík

Tak jsem tu znovu. Potřeboval bych spíše něco jako nadstavbu NET SEND aby to fungovalo i v XP i v 7. Fungovalo by to jako služba, a posílalo by se to podobně přes příkaz. řádek. Potřebuju totiž aby to při práci na ostatní vyskočilo, jako NET SEND. Zkusil jsem Tonic, ale to právě nechci+chtěl bych aby to prostě nebylo vidět při práci a nijak neotravovalo, ani neběželo v tray. Viz. právě co chtěl pan Fiala

Potrebuju neco uvnitr site.
Jednoduchou moznost poslat vsem zpravu pripadne poslat zpravu jednomu uzivateli.
A musi jim neco na obrazovce vyskocit, nemuzu cekat, az si pripadne zpravu prectou, kdyz si neco spusti.

Treba programek Hey, Joe! Nezavisly na serveru (klient-klient), staci mit spusteny na PC odkud a kam se chce psat (spustit po startu). I pres fullscreen aplikaci ci video se zobrazi popup okno se zpravou. Muze byt provozuschopne i na rozdilnych OS...