Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypalovanie na dvd-rw

Ahoj
nedari sa mi vypalit subory na dvd rw disk. Jedna sa o subory typu .iso, .pak....
pritom na obycajne dvd r to islo bez problemov. nieje nejaky softver ktory by to umoznil?

tak skusal som aj ine subory a vyhodi rovnaku chybu ako vzdy. aj ked to robim cez windowsacky nastroj. tu je screen tej chyby nfua151xd
fakt neviem ako na to. ale myslim ze som nenapaloval nic odkedy som reinstalloval system. tak ci nieje chyba niekde v tom. mam xp-cka.
a co sa tyka kvality dvd media, skusal som aj sony dvd-r a tiez to nejde

tak ku podivu zacalo vypalovanie ale v log mi vyskocily dve podozrive spravy : W 21:38:26 Duplex Secure's SPTD driver can have a detrimental effect on drive performance.
W 21:38:49 DeviceIoControl(IOCTL_CDROM_EXCLUSIVE_ACCESS, Lock, 1) Not Supported! - Reason: Incorrect function.