Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem program ktorym sa daju slova nabindovat na cisla na num klavesnici

zdar!neviem ci som sa vyjadril spravne v nadpise ale inak som to napisat nevedel.ide mi o to ci by sa dalo spravit toto:-D:
napriklad slovo "POCITAC" by bolo cislo 1 atd-tym som chcel povedat ze ked stlacim 1 na numerickej klavesnici tak by to bolo ako keby som napisal cele to slovo..existuje na to nejaky program?asi by sa to dalo naprogramovat ale s tym ja skusenosti nemam:-|dakujem:beer:

p.s. nedá mi to... Jestli čtete poradnu na živě a zaznamenali jste tam jistého Ladika, který se vyžívá ve vypisování plného názvu operační systém Microsoft WINDOWS XP Professional SP2 CZ a tento výraz je schopen použít několikrát v jednom příspěvku, určitě používá autohotkey nebo něco podobného:-D A ještě má generátor kterej náhodně doplní do textu čárky a na konec věty přidá ,no.

třeba tady

http://www.zive.cz/poradna/SubChild.asp?Qst=310989& EXPS=%22OPERA%C8N%CD%2A%22+AND+%22SYST%C9M%2A%22+AN D+%22MICROSOFT%2A%22