Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Podivný čtverec, je vidět všude.

Zdravím poradnu.
Večer jsem sedl k noťasu a čumím na podivný útvar který je vidět snad všude kromě toho kde je černá barva.
Netuším co to způsobilo a netuším jak se toho zbavit.
Přikládám screen toho něčeho jestli někdo netuší co to je.
Díky za případné rady.

Otlak ne, ale tohle vypadá jako "okénko" nějakého apletu > že by zblbnuté krystaly? V návodech pro LCD je také zmínka o možném vypálení statického obrazu.
Každopádně dnes bylo hodně teplo, pravděpodobně to s tím má cosi společného.