Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nenačítání stránek

Ahojky, můj známý má problém s načítáním stránek. Má Windows Profi, SP2, používá IE verzi nevím. Když se připojí /má ADSL/ tak mu jen někdy naběhne homepage, ale už nikdy další stránka. Podle mě je to kvůli firewallu, ale nevím, jak ho nastavit. Nehlásí mu to žádnou konkrétní chybovou hlášku, jen klasickou "stránku nelze zobrazit..."
Prosím poraďte.

A jaký tam má firewall? Bábu s koštětem, nebo něco jiného? Na detekování by mělo stačit jej vypnout. A zkusit nějakou "bezpečnou adresu".
Pokud by to bylo firewallem, nedávno tu byla debata o fw.
Jinak osobně jsem příznivec Zone Alarm, tam se nic nastavovat nemusí, pouze "yes" a "no".