Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Android IC 4.0 a problémy se zamrzáním aplikací

Ahoj Všem. Jistě jste někteří postřehli, že nedávno přišla aktualiace ohledně OS Android. Z verze 2.3.xx se telefon aktualizoval na verzi 4.0. Změny jsou spíše grafického rázu, ale objevil jsem nějaké nové možnosti v nastavení telefonu.

Ale k problému. Moc tomu nerozumím, ale po aktualizaci padají aplikace jak hrušky. Používám každý den Mapy google jako navigaci a to zamrzalo,padalo. Tenhle týden však přišla aktualizace na mapy a problém se vyřešil. Ale třeba nejde aplikace game Hub (tu k životu nepotřebuji) ale při spuštění telefon zamrzne a pak napíše že aplikace nepracuje.A celkově mi to přijde změna k horšímu.

1) Je možné aby vydali nějaký OS a k tomu již nebyly přizpůsobené aplikace?
2) Nechá se OS u telefonu nějakým způsobem reinstalovat na původní verzi Android 2.3.x

Zajímá mě Váš názor a případně i rada ohledně Vaší zkušenosti + řešení problému s novým OS Android IC 4.0
díky

No já mám právě galaxy SII.No významný upgrade to může být, jen jsem právě slyšel, "že SII tuto aktualizaci neměla dostat, protože z důvodu, že by to nestíhal HW) Do jaké míry to je pravda nevím. Telefon na tom běží ale jak říkám není to bez problémů.