Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaky je promně vhodný linux

Ahoj, par tydnu jsem používal Ubuntu 12.04 LTS ale nějak my nepadlo. chci se zepta jestli neznate nějakou jinou lepší distribuci.
Muj Pc:
AMD SEMPRON +2800
2Gb ram
Hdd 80GB
Grafika ATI x550 128mb
popravdě mám rád takové ty serepetičky-animace atd něco jak u mac os.
díky za rady

Zdravím,

o instalaci vzhledu Win7 do Ubuntu 12.04, Kubuntu 12.04, nebo Xubuntu 12.04 se snažím docela dlouho. Bohužel návody, které jsem vygooglil jsou pro gnome2. Pro Gnome3, nebo Unity jsem nic nenašel. Zkoušel jsem i nainstalovat a používat gnome-panel který by měl fungoat na gnome2, ale marně. Stálo mi to při instalaci píše, abych byl v prostředí gnome (jenže jsem v prostředí gnome2)...

Nemáte na toto nějakou radu?

Děkuji :-)

No a můžeš nám říct, co konkrétního ty nepadlo? Ono se těžko radí prostředí, když nevíme, co se ty nelíbilo na Unity popřípadě Gnome. Navíc dle dotazu tuším, že OS je pro tebe jen launcher aplikací z ikonek.

PrasatkoPee

:-D launcher aplikací z ikonek - to mě docela rozesmálo. Jo ano, to máš pravdu chci klikátko... Ikdyž na serveru mi běží Debian bez prostředí a taky to jde... Ale tohle je domácí PC a neovládám ho jen já (spíš jen minimálně) a navíc přišel čas kdy se mi na PC objevila hláška, že je windows nelegální :-)

Rozhodl jsem se, že nebudu kupovat licenci a nasadim linux. Vybral jsem Ubuntu 12.04 a snažil se do něj nainstalovat vzhled podle windowsů, abych nedostal vynadáno :-) Bohužel se mi moc nezadařilo a proto píši sem.

Nic konkrétního se mi na stávajících prostředí nezdá. Zkrátka jen chci, aby to všechno vypadalo, jako widle...

Děkuji :-)