Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem moje 1. přeinstalovani Win (XP media center)

Zdravim chtel bych si sam poprve přeinstalovat win,jelikoz je pc už moc "pomaly".Ale jdu se radeji poradit,nez neco zacnu delat.Vlastim 2 instalacni CD s windows XP media center edition 2005,stitek na bedne taktez.
Vlozil jsem 1. CD do mechaniky,mackl Install Windows a zobrazilo se mi toto:8b0a94be6d
Mackl jsem OK a dale uz naskocila znama tabulka jak opri vetsine instalaci az jsem se dostal sem :75e47a5083

Data ktere si chci nechat si zkopiruji na externi disk samozrejme...

Chci jen potrvrdit jestli to bude v pořádku a jestli to hlášení ze začátku není nějaký problém.
Děkuji za odpověď a pokud vam to pripada jako primitivni tema,tak se omlouvam,ale z vlastni zkusenosti se radeji zeptam,nez neco udelam.

Ty Win XP MediaCenter totiž neexistují ve verzi CZ, je nutno je dodatečně počeštit. Píše se o tom třeba tady http://pc.poradna.net/q/view/290775-nova-instalace -windows-xp-media-center-2005-cestina Stejně tak IE /bude tam výchozí asi IE6/, pokud ho budete chtít aktualizovat, musíte si stáhnout IE7 v angličtině, pak IE8 v angličtině a pak stáhnout balíček s češtinou na IE8 a nainstalovat.