Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hledám program

Zdravím, omlouvám se za né moc jasný nadpis dotazu, ale vše bude zde. Hledám program, který by dokázal spustit nějaký zvukový soubor (nejlépe mp3) do zvukového vstupu (čili jakoby to bylo puštěný do mikrofónu). Komu to není jasný, tak jakože když by jste například s někým komunikovali přes skype a chtěli mu pustit do sluchátek písničku, tak by jste k tomu využili tento program. Hledal jsem snad všude a nenašel jsem. Proto se snažím hledat tady.
Za odpovědi předem děkuji

na kery ony chces pustat muziku takymto sposobom cez program urceny primarne k chatu medzi hracmi nejakej hry? chces machrovat ze si radiostanica?
bez softwaru by sa to mozno dalo tak, ze si ku kabli z headsetu co mas dobastlis paralelne daksi mikrofon a naspajkujes to do konektora ktory pichas do pc...