Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jde nejak opravit poskozeny pdf soubor?

Ahoj,

potrebovala bych ozivit poskozene pdf. Vkladala jsem do nej nejake komentare, pak jsem to ulozila, ale zustalo to otevrene. Pak mi chcipl notebook hlady, takze se vsechno povypinalo. Jenze pritom se to pdf zrejme poskodilo a nejde vubec otevrit, hlasi to Error [PDF Structure 40]: Invalid reference table (xref). Pouzivam PDF X-Change Viewer.

Nevite, jestli se to da nejak spravit, nebo se s tim muzu rozloucit?

Diky..

no placeny softy me jaksi neberou, bo na jednu obnovu se mi to fakt nevyplati, to uz to radsi udelam znovu ..

kazdopadne jsem teda zkusila to demo a neco to jakoze obnovilo, ale dost mizerne. pouzitelny to neni, maximalne si z toho muzu opsat komentare z lichych stranek.. i kdyz i tohle je furt lepsi nez dratem do voka :-)

jeste nejaka jina moznost?

unrecoverable error -.-

asi to vzdam a proste to udelam znovu .. zatim jediny, co vypadalo, ze by to dokazalo obnovit, byl ten soft odkazovany Azorem, ale 50 dolaru za to fakt nedam, kdyz bych to pouzila jednou.. kdyby radsi udelali sluzbu, ze obnovi jeden soubor za cojavim 5 dolaru, to uz by mozna vyuzilo vic lidi :-D

kazdopadne diky za snahu :-)