Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skype - lze přizpůsobit status jako u ICQ 5?

Ahoj všem :-) Mám Skype nejnovější verzi 2.5.0.126 - vše jen free, žádné placené služby či downloady nemám a zatím ani nechci.
Dotaz:
Je možné u Skype nějak měnit (personalizovat) statusy (módy, stavy) jako u ICQ 5? Třeba i přidat nový status s vlastním názvem a k němu si vybrat ikonku? Myslím, že to nejde. Není to důležité, ale pokud to jde a poradíte mi jak, budu ráda ;-) Předem děkuju za odpovědi, ať už kladné či záporné :beer:

stejný dotaz tady: viewtopic.php

Ahoj Hoste :-) Ano, ti lidé přemýšlejí o tomtéž jako já ;-) a došli k náhradnímu řešení pomocí "mood messages". Strejdy Googla se podrobně vyptám večer, díky za pomoc s formulací dotazu.