Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Záložní zdroj k PC

Zdravím všechny. Tento týden již 2x vypadl proud jen to tzv. mžikové vypnutí. Ale mám teď nový počítač a nechci aby se mi těmito výpadky nějak poškodil a i při dlouhodobém výpadku jsem měl čas PC standardně vypnout. Mohli by jste mi prosím poradit kvalitní záložní zdroj? Byl by s ním napájen PC(500W zdroj)+monitor Samsung SA300+router Zyxel. Cenovou relaci neuvádím protože nevím jak se v tomto oboru pohybuje, ale řekněme cca do 2500KČ. Děkuji moc

Prosim mam jeste jeden dotaz. Kdyz UPS pripojuji do zasuvky mam ji pripojit do zasuvky pres přepěťovou ochranu, nebo ji mam pripojit primo do zasuvky? V manualu pisou akorat ze se nesmi prepetova ochrana pripojovat na vystupni zasuvky. Nevim jestli ji ta prepetova ochrana v zasuvxe neovlivni. Dekuji